Teacher/Supervisor

Teacher/Supervisor worden


TFP Nederland volgt de opleidingseisen van de ISTFP om teacher/supervisor te worden. Op de website van ISTFP is te vinden wat het curriculum inhoudt en hoe je je kunt aanmelden. 

Teacher/supervisor zijn in Nederland


Als u teacher/supervisor bent geworden van de ISTFP bent u automatisch supervisor voor TFP Nederland indien u tevens BIG-geregistreerd bent. Als u zich succesvol herregistreert als supervisor voor de NVP of NVPP geldt deze herregistratie ook voor TFP Nederland voor dezelfde periode.

Supervisoren melden zelf aan TFP Nederland als een BIG-registratie beëindigd is. Op de site wordt dan ‘niet praktiserend’ (voluit) achter hun naam vermeld. Als zij teacher-supervisor en/of examinator bij de ISTFP zijn, dan blijft deze vermelding bij hun naam staan.

Herregistreren of beëindigen registratie
Leden melden zelf aan TFP Nederland als een BIG-registratie beëindigd is. Op de site wordt dan ‘niet praktiserend’ (voluit) achter hun naam vermeld.